FAQ BOOTIES

STONZ BOOTIESDLACZEGO  UŻYWAĆ OUTDOOR PANTOFLE BOOTIES?

Buty zostały zaprojektowane w celu wypełnienia luki rynkowej, biorąc pod uwagę brak odpowiedniego zimowego obuwia dla niemowląt do 2 roku życia. Przeznaczone są one wlaśnie na okres noszenia dziecka, kiedy dziecko dopiero rozpoczyna  chodzić, dopóki dziecko nie będzie mogło chodzić wygodnie w klasycznych zimowych butach z gumową podeszwą. Podczas tego okresu przejściowego Booties ułatwi życie zarówno rodzicom, jak i niemowlętom.

Buty Booties są łatwe do włożenia, są antypoślizgowe i nie spadają z nogi, są wodoodporne i odporne na wiatr, i można założyć obuwie w warstwach - wkladkȩ-skarpetke-pantofelek skórzany - zgodnie z aktualną pogodą. Booties są idealnym wyborem dla rodziców, którzy lubią spędzać wolny czas z dziećmi na świeżym powietrzu – nie muszą się martwić, że dzieciom będzie zimno lub niewygodnie. Booties są przeznaczone do użytku na zewnątrz (plac zabaw, park, góry, śnieg, trawa itp.), do wózków, foteliki samochodowe, użycie w domu lub przedszkolu, i tym podobne. Ale jak dziecko rośnie, jego wytrzymałość i energia wzrasta, staje się dobrym chodzikiem. Następnie nadszedł czas, aby płynnie przemieszczać się do typu obuwia zimowego przeznaczonego do większego obciążenia, nasze Stonz Winter Bootz.

Sposób warstwowania w bucie przedłuża żywotność buta i zwiększa jego przydatność. Booties zostały pierwotnie zaprojektowane, aby być na wszystko bez względu na to, co dziecko ma aktualnie ubrane; pantofle, wsuwki, skarpetki, pantofle ze skóry, itp. Kiedy nasi klienci biorą Booties do coraz chłodniejszego klimatu, poprosili nas o utworzenie oryginalnej, ciepłej wkładki do Booties, dzięki czemu klient nie musi się martwić o właściwe układanie warstw. Właśnie dlatego stworzyliśmy ciepłą liner izolator Linerz.

Jesienią i wiosną można włożyć Booties bez wkładki i im wyższa temperatura, tym mniej potrzebnych warstw do Booties – spokojnie można włożyć je dziecku na gołych stopach. Booties mogą być dla dziecka jako główne buty w ciągu roku; można je wygodnie korzystać przez 10 miesięcy w roku. Są zaprojektowane jako prosty, bezobsługowy i wysokiej jakości produkt, który umożliwi rodzicom i dzieciom korzystanie z przygód na świeżym powietrzu bez obaw.

JAKI ROZMIAR BOOTIES I WKŁADKI LINERZ POWINIENEM KUPIĆ, GDY DZIECKO BĘDZIE JE NOSIĆ RAZEM?

Linerz wkladka z przestrzeni wnȩtrza zajmuje w pantoflu Booties około 1 cm. Linerz są idealnie dopasowane do pantofli o tym samym rozmiarze, więc jeśli kupisz rozmiar L pantofli i wstawki rozmiaru L stworzysz idealną parę. Jeśli zamierzasz kupić kombinację obuwia Booties i wkładki Linerz, zmierzyć stóp niemowlęcia i dodać dwa centymetry. Wybierz rozmiar, który pasuje do tego numeru (Na przykład.: długość stopy = 10,5 cm -> dodaj2 cm = 12,5 cm -> wybierz buty Booties rozmiar Medium – 13,5 cm).

JAKI ROZMIAR BOOTIES JEST POTRZEBNE KUPIĆ?

Oznaczenie rozmiarów obuwia jest często różne dla różnych marek. Z tego względu zalecamy, aby przed zakupem zawsze mierzyć zarówno stóp niemowlęcia, najlepiej dotykając ściany i oznaczając najdłuższy punkt. Jeśli masz mierzoną długość stopy w cm, patrz tabela rozmiarów Stonz (patrz Menu). Wszystkie pozostałe parametry wymienione w Tabeli rozmiarów (wiek, rozmiar buta itp.) są orientacyjne i nigdy nie będą takie dokładne jako prawdziwa zmierzona długość stopy. Dlatego też zalecamy przy wyborze rozmiaru bucików kierować siȩ rzeczywistą długością stopy dziecka.

CZY STONZ BOOTIES SĄ WODOSZCZELNE?

Stonz Booties outdoor pantofli na zewnątrz pokrywa jest pokryta specjalną warstwą, która czyni je wodoodporne i odporne na warunki atmosferyczne, ale nie zapewnia wodoszczelność! Pomimo faktu, że w produkcji używamy specjalnego szwu (ponieważ unikamy chemikaliów i klejów), który złącze uszczelni razem, woda może ściskać przez szwy w bardzo wilgotnej pogodzie lub w czasie gier przeskakiwania kaluży.

Podeszwa buta Booties wykonana jest z tkaniny gumowanej, takiej jak ta, którą używamy na palcach i kciukach naszych rȩkawiczek Youth Mittz. Ten materiał pozwala nosić Booties na zewnątrz. Kiedy nosisz dziecko (szalik, nosidełko, sling), system dwóch regulowanych gumowych pasków z zatyczką niezawodnie zapewnia, że deszcz i wiatr nie docierają do stóp. Jeśli dziecko spędza trochę czasu w mokrym śniegu, na mokrej trawie itp., zalecamy włożenie Booties na 5-10 minut do suszarki w celu delikatnego programu i bedą gotowe do dalszego użycia w danym momencie!

Jeśli szukasz w pełni wodoszczelną obuwie, poszukaj butów gumowych Rain Bootz wykonanych wyłącznie z kauczuku naturalnego.

CZY STONZ BOOTIES NADAJĄ SIĘ DO CHODZENIA - BIORĄC POD UWAGĘ, ŻE MAJĄ MIĘKKĄ PODESZWĘ?

Buty z delikatnymi podeszwami, specjaliści z całego świata, od lat zalecają z powodu rozwijania stóp dziecięcych. Małe nogi są w stanie swobodnie wyginać się, przylegać, zgiąć, optymalnie zrównoważyć i stanąć wygodnie tylko w takim typie buta, który jest maksymalnie elastyczny i gdzie wewnątrz buta znajduje się wystarczająca ilość miejsca. Stonz Booties Infant mają podeszwę z tkaniny gumowanej i wnȩtrze wyposażone w miękką podszewkę z polaru. W zależności od pogody można dodać dodatkowe warstwy izolacji (skarpetki, wkładki Stonz Linerz lub skórzane pantofle). Takie warstwenie zapewnia odpowiednią ochronę i izolację stopy dziecka od powierzchni, a miękka poślizgowa podeszwa również umożliwia dziecku wygodne i latwe chodzenie.

Nie używaj Stonz Booties Infant do intensywnego chodzenia na twardych powierzchniach, takich jak beton, kostka brukowa itp., ponieważ może to spowodować przedwczesne zużycie podeszw Booties. Pamiętaj, że są to kapcie - buty z miękkiej podeszwy, a nie klasyczny bucik z gumy.

JAKA JEST NAJLEPSZA TEMPERATURA DLA STONZ BOOTIES?

Wnȩtrze Outdoor kapcie Stonz Booties można kłaść warstwy według potrzeby; w przypadku ekstremalnej izolacji, dodaj tyle warstw, ile tylko można do Booties kłaść. Stonz posiada również bardzo ciepło izolujące wkładki Sherpa fleece Linerz w swojej gamie produktów, zwłaszcza do Booties dla śniegu i zimowych. Jednakże, buty Booties mogą być noszone wyłącznie na gołych stopach lub skarpetach, o ile pozwala na to temperatura. Uważamy, że w ostatecznym rozrachunku rodzic może najlepiej ocenić, ile warstw ma bót Booties posiadać z uwagi na bieżące warunki pogodowe.

SKĄD MAM WIEDZIEĆ, JAKI ROZMIAR PANTOFLI BOOTIES POWINIENEM KUPIĆ DLA MOJEGO DZIECKA?

Zgodnie z informacjami od rodziców wiemy, że przy wyborze prawidłowego rozmiaru Booties dla niemowląt okazało się udanym następujące postepowanie: zmierzyć długość obu stóp i dodać do długości mierzonej 1 - 1,2 cm. (Na przykład.: długość stopy = 10,5 cm -> dodaj 1 cm = 11,5 cm -> wybierz buty Booties rozmiar Medium – 13,5 cm).

DLACZEGO WARTO KUPIĆ WKŁADKI STONZ SHERPA FLEECE LINERZ?

Ponieważ buciki Stonz Booties może dziecko nosić w chłodniejszych warunkach pogodowych na ubraniu, stworzyliśmy niestandardową wersję bardzo ciepłej runo - skarpetki, zapewniającej komfort dla dziecka i beztroskę rodziców, po prostu lepiej!:) Wyjatkowo ocieplana wygrzewana Sherpa fleece Linerz jest sprzedawana osobno, ale dostawa wkładki izolacyjnej jest w takim stanie, abyś natychmiast umieścić ją w pantofli Booties i pasuje idealnie do każdego z butów rozmiaru Booties. Tworzysz następną warstwę izolacji cieplnej i możesz używać butów w śniegu i mrozie.

CZY WKŁADKI LINERZ SĄ SPRZEDAWANE ODDZIELNIE?

Buty Booties są wyposażone w podszewkę polarową, która zapewnia ciepło i wygodę (tak jak wtedy, gdy masz zimną kurtkę rozgrzaną wewnętrzną warstwą polarową). Razem z Booties, są sprzedawane oddzielnie bardzo ciepłe wkładki izolacyjne Linerz, które są wykonane z dwóch warstw połączonej polar Sherpa. Te oddzielnie sprzedawane wkładki Linerz zapewniają, że pantofle Booties zachowują stóp dziecka w  ciepłe w większości temperatur, w których malucha rusimy.

CZY JEST BEZPIECZNIE NOSIĆ BOOTIES W ŚNIEGU?

Tak! Booties Infant są idealne na śnieg. Podeszwy są z tkaniny gumowanej, nazywanej Toughtek®, dzięki czemu miękkie i elastyczne podeszwy są antypoślizgowe. Jeśli chcesz w zimie i na śniegu mieć pewność, że małe nogi dziecka zostaną w ciepłe, zaleca się kupić wkładki izolujące Linerz wraz z kapciami.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast lub Zresetuj hasło