Opowieść o STONZ

to kanadyjska marka znana z produkcji bucików/kapci dla dzieci do wyjścia na łono natury. Kanadyjka Lisa Will doszła do wniosku, że zakup ciepłych, dziecięce bucików, które znajdą zastosowanie w trudnych warunkach pogodowych zachodniej Kanady jest praktycznie niemożliwe. Lisa, spacerując ze swoim pięciomiesięcznym synem, postanowiła okrywać stopy dziecięce kawałkami tkaniny. Pewnego dnia poznała inną mamę, której niemowlak miał umiejscowione nóżki w domowej roboty woreczkach z flisu. Lisa doszła do wniosku, że właśnie taki typ obuwia może zaspokoić potrzeby rynku. Stonz Booties są obecnie produkowane w różnych wzorach i kolorach, z naszywkami o rozmaitych motywach. Posiadają miękką podeszwę, można je ściągać dwoma gumkami (wokół stawu skokowego, wzdłuż jego górnego obwodu), aby pewnie trzymały się na nodze i nie ześlizgnęły się z niej. Oryginalnych, całorocznych butków Booties poszukuje każda mama faworyzująca tzw. „barefoot” - koncepcję dziecięcego zdrowego chodzenia na bosaka. Booties to jedyne w swoim rodzaju buciki / kapcie z miękką w 100% elastyczną podeszwą, które dziecko może nosić przez cały rok; zimą, czy też w złych warunkach pogodowych, a jednocześnie masz pewność, że małe palce dziecka pozostaną suche i ciepłe. Jedyne kapcie do noszenia przez cały rok, które wspierają zdrowy rozwój stóp dziecięcych, bez żadnych ograniczeń. Booties to oryginalny, wielofunkcyjny i opatentowany produkt, zatwierdzony i zalecany przez Kanadyjskie Towarzystwo Pediatryczne.


Podczas gdy pierwotne Booties stworzone zostały na potrzeby rynku, w chwili obecnej Stonz oferuje szeroką gamę wyjątkowych produktów dla dzieci; kalosze Rain Bootz z w 100% naturalnego kauczuku, ULTRA lekkie zimowe buty/śniegówki Winter Bootz przeznaczone do -50°C oraz rękawice Mittz z unikalnym, funkcjonalnym designem. Wszystkie wyroby STONZ produkowane są w najmniejszych dostępnych rozmiarach - od niemowlęcych i małych dzieci do nastolatków.

Marka STONZ stara się ułatwić rodzicom spędzanie czasu wolnego ze swoimi pociechami na zewnątrz, na łonie przyrody. Obecnie to jeden z przodujących producentów uniwers alnego, dziecięcego wyposażenia outdoor na świecie. Popularność marki wśród rodziców i dzieci na całym świecie rośnie w rekordowym tempie. Stonz znalazł tysiące fanów wśród osób preferujących funkcjonalność, innowacyjność, połączenie stylu i jakości.


Lisa Will niezmiennie zarządza rosnącym zespołem i nadal angażuje się we wszystkie aspekty działalności firmy Stonz, której siedziba mieści się w kanadyjskim Vancouver.

W przypadku zapytań hurtowych, napisz do nas info@stonzwear.pl

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto??
Zaloguj się lub Zresetuj hasło