Najnowsze artykuly

KTÓRY MODEL BUCIKÓW STONZ®-BOOTIES JEST NAJLEPSZY DLA MOJEGO DZIECKA?

Stonz_Booties

Stonz® oferuje różne modele butów Stonz®-Booties, zaprojektowane z myślą o różnych celach i grupach wiekowych. Oto prezentacja modeli butów Stonz®-Booties, które oferuje kanadyjska marka Stonz®.

JAKIE SĄ RÓŻNE MODELE STONZ®-BOOTIES?

 

Stonz_Booties_Baby_vs_Toddler_podeszwa 

Istnieją dwie podstawowe wersje oryginalnych bucików Stonz®: Baby i Toddler. Ważne jest, aby wiedzieć, że główną różnicą między butami Baby a Toddler jest materiał podeszwy. Pozostałe cechy produktu pozostają takie same dla obu modeli butów (materiał wierzchni, podszewka, zapięcia na gumki, itp.).

 

Stonz_Baby_booties

 

Baby Booties

 

Stonz_Baby_Booties

Oto niektóre główne cechy i właściwości butów Stonz® Baby Booties.

Słowo "Baby" mówi wiele. Buciki Baby Booties są przede wszystkim przeznaczone dla niemowląt i noworodków. Mają miękką podeszwę z gumowanego materiału, doskonałą do utrzymania małych stóp ciepłymi i chronionymi. Baby Booties są niezwykle lekkie i miękkie, zapewniając uczucie chodzenia na boso, co jest idealne dla zdrowego rozwoju stóp. Ze względu na podeszwie wykonanej z gumowanej tkaniny, Baby Booties nadają się do ochrony stóp niemowląt przed zimnem i złymi warunkami pogodowymi. Są idealne do wózków spacerowych lub nosidełek. Jeśli używane jako buty do chodzenia, zalecamy unikanie chodzenia po asfalcie i innych twardych powierzchniach, ponieważ może to zwiększyć zużycie i uszkodzenie materiału podeszwy. Proste zapięcie za pomocą dwóch regulowanych gumek niesamowicie ułatwi Ci życie i wreszcie położysz kres wiecznej utracie butów. Te genialne buciki mają podszewkę polarową i mogą być noszone samodzielnie jesienią i wiosną w temperaturach do około -5°C. Zimą, w niższych temperaturach lub dłuższym przebywaniu na zimnie, można je uzupełnić wkładkami Liners, zapewniając ciepło do około -15/-20°C.

Baby Booties dostępne są w rozmiarach S, M, L, XL. Szczegółowe wymiary znajdziesz na stronie tabel rozmiarów lub w tabeli rozmiarów bezpośrednio przy konkretnym produkcie.

Czy to brzmi jak idealne dopasowanie do tego, czego szukasz? Wybierz teraz idealną parę butów Baby Booties z naszej oferty dla swojego dziecka Baby Booties (S, M, L, XL)

 Stonz_Toddler_Booties

 

Toddler Booties

 

Stonz_Toddler_Booties

Oto niektóre główne cechy i właściwości butów Stonz® Toddler Booties.

Buty Toddler Booties mają wiele podobieństw do butów Stonz® Baby Booties, ale są przeznaczone dla starszych i bardziej aktywnych dzieci, oferując dodatkową ochronę i ciepło, gdy małe dzieci zaczynają więcej odkrywać. Toddler Booties są butami na każdą pogodę, idealnymi dla małych początkujących biegaczy. Łatwo się zakładają i zdejmują, trzymając się pewnie na stopie dzięki dwóm regulowanym zamkom na sznurówki. Te genialne buciki mają lekką podszewkę polarową i mogą być noszone samodzielnie jesienią i wiosną w temperaturach do około -5°C. Zimą, w niższych temperaturach lub dłuższym przebywaniu na zimnie, można je uzupełnić wkładkami Liners, zapewniając ciepło do około -15/-20°C.

Toddler Booties dostępne są w rozmiarach M, L, XL. Szczegółowe wymiary znajdziesz na stronie tabel rozmiarów lub w tabeli rozmiarów bezpośrednio przy konkretnym produkcie.

Czy to brzmi jak idealne dopasowanie do tego, czego szukasz? Wybierz teraz idealną parę butów Toddler Booties z naszej oferty dla swojego dziecka Toddler Booties (M, L, XL)

 

PUFFER BOOTIES: NOWY CZŁONEK RODZINY BOOTIES

 Stonz_Puffer_Booties_baby_toddler

 

Stonz® Puffer Booties (dostępne również w wersji Baby i Toddler) są nowym członkiem rodziny Booties. "Puffer" pochodzi od angielskiego słowa "puff," co oznacza puszysty. Różnica w porównaniu do tradycyjnych modeli Booties jest widoczna od razu: Puffer Booties są pikowane i wyglądają na puszyste na pierwszy rzut oka, ale zachowują swoją nadzwyczajną lekkość. W porównaniu do oryginalnych modeli Baby- i Toddler Booties, które posiadają tylko lekką podszewkę z polaru, Puffer Booties mają dodatkową wtopioną warstwę izolacyjną 3M Thinsulate, która chroni dziecięce stopy w temperaturach sięgających nawet -20°C.

 

BABY PUFFER Booties

 

Stonz_Baby_Puffer_Booties

Oto niektóre główne cechy i właściwości butów Stonz® Baby Puffer Booties.

Baby Puffer Booties są niewątpliwie najlepszymi zimowymi butami dla noworodków i niemowląt. Oprócz podszewki z polaru posiadają dodatkową warstwę termoizolacyjną 3M Thinsulate, która utrzymuje małe stópki ciepłe nawet w temperaturach do -20°C. Buty są lekkie i miękkie. Łatwo je zakładać i zdejmować, stabilnie trzymają się na nodze, nie zsuwają się i nie zgubisz ich. Baby Puffer Booties są idealne do ochrony dziecięcych stópek przed zimnem i złymi warunkami pogodowymi. Doskonale sprawdzają się w wózku, nosidełku lub chuście. 

Baby Puffer Booties dostępne są w rozmiarach S. Szczegółowe wymiary znajdziesz na stronie tabel rozmiarów lub w tabeli rozmiarów bezpośrednio przy konkretnym produkcie.

Czy to brzmi jak idealne dopasowanie do tego, czego szukasz? Wybierz teraz idealną parę butów Baby Puffer Booties z naszej oferty dla swojego dziecka Baby Puffer Booties (S)

 Stonz_Toddler_Puffer_Booties_Kinderstiefel

 

Toddler PUFFER Booties

 

Stonz_Toddler_Puffer_Booties

Oto niektóre główne cechy i właściwości butów Stonz® Toddler Puffer Booties.

Buty outdoorowe Toddler Puffer Booties są bez wątpienia najlepszymi zimowymi butami dla niemowląt i małych dzieci na zimę. Oprócz podszewki z polaru posiadają dodatkową warstwę termoizolacyjną 3M Thinsulate, która utrzymuje małe stópki ciepłe nawet w temperaturach do -20°C. Przy niższych temperaturach lub dłuższym przebywaniu na zewnątrz, w śniegu i mrozie, można je uzupełnić wkładkami Bootie-Liners. W ten sposób łatwo podwaja się komfort i ochronę przed zimnem. Toddler Puffer Booties są odporne na warunki atmosferyczne, lekkie jak piórko i dzięki super elastycznej, antypoślizgowej podeszwie są idealnymi pierwszymi butami dla twojego dziecka na zimę.

 

Toddler Puffer Booties dostępne są w rozmiarach M, L, XL. Szczegółowe wymiary znajdziesz na stronie tabel rozmiarów lub w tabeli rozmiarów bezpośrednio przy konkretnym produkcie.

Czy to brzmi jak idealne dopasowanie do tego, czego szukasz? Wybierz teraz idealną parę butów Toddler Puffer Booties z naszej oferty dla swojego dziecka Toddler Puffer Booties (M, L, XL)

Czy podoba Ci się ten artykuł? Podziel się nim z przyjaciółmi!

facebook.svg email.svg whatsapp.svg link.svg sms.svg facebook_messenger.svg viber.svg

 

Inne artykuły na ten temat:

Jak wybrać odpowiedni rozmiar butów Stonz®-Booties?

 

Zakładanie bucików Stonz®-Boties: przewodnik krok po kroku

 

Stonz®-Booties: Wszystko, co musisz wiedzieć o ulubionych bucikach dziecięcych z miękką podeszwą

Opublikowano w: Wszystko o Booties

Dodaj komentarz